Spersonalizowana mapa świata oryginalną dekoracją wnętrza

1
mapa

Podróżowanie daje wiele przyjemności głównie z powodu wspomnień, które pozostawiają wyjazdy w nieznane wcześniej miejsca. Wiele osób marzy o zwiedzaniu świata, a realizacja tego marzenia jest coraz łatwiejsza. Jeżeli jest się pasjonatem odwiedzania dalekich miejsc, można wyrazić to za pomocą oryginalnej ozdoby wnętrza – spersonalizowanej mapy.

 

Mapa świata na ścianę w wyjątkowej wersji

 

Mapa w spersonalizowanej odsłonie każdego dnia przypomina o odbytych podróżach. Dekoracja nie przedstawia klasycznego obrazu kontynentów i oceanów, znanego z lekcji geografii. Na picarta.pl można zamówić mapę, do której przyczepia się zdjęcia z odwiedzonych miejsc. Fotografie przypina się w destynacjach, w których spędziło się wakacje lub do których wyjechało się w innych celach.

 

Jeżeli woli się nowocześniejsze ozdoby, można wybrać stylową mapę w formie obrysów kontynentów, do której mocuje się ramki ze zdjęciami. Do ramek przyczepia się linki z bawełnianego, woskowanego sznurka jubilerskiego i za ich pomocą zaznacza się odwiedzone destynacje. Taka nietypowa mapa jest ciekawym pomysłem na spersonalizowany prezent dla bliskiej osoby. Przykładowo, można nią obdarować towarzysza podróży, z którym zwiedziło się wiele miejsc i przeżyło się mnóstwo wspaniałych przygód. Jest to oryginalny prezent ze zdjęciami, który wyróżnia się na tle fotoksiążek, albumów i obrazów ze zdjęcia drukowanych na płótnie.

 

Polska, Europa czy cały świat?

 

Prezenty ze zdjęciami w formie spersonalizowanych map są dostępne w różnych wersjach. Dla fanów podróży przygotowane są mapy Polski, Europy i całego świata. W zależności od tego, gdzie się wyjeżdża i jak wiele miejsc się zwiedziło, można zdecydować się na odpowiednią dekorację. Mapa Polski na ścianę ucieszy zwłaszcza miłośników zwiedzania własnej ojczyzny. Choć Polska nie zachwyca egzotyczną przyrodą, upalną aurą i znakomitymi warunkami do plażowania, nad Wisłą jest wiele urokliwych zakątków, które warto zobaczyć. Liczne parki narodowe, górskie szlaki, a także ruiny zamków zapewniają wiele przyjemności z podróżowania.

 

Dzięki możliwości przemieszczania się po Unii Europejskiej bez paszportu, Polacy chętnie odwiedzają kraje starego kontynentu. Mapa Europy na ścianę przypomni o wszystkich podróżach do stolic największych krajów i wakacyjnych wojażach. Osoby, które odwiedziły różne kontynenty, mogą wybrać mapę całego świata. Dodatkowo najbardziej zapaleni miłośnicy podróżowania mają możliwość przygotowania ciekawych porterów z fotografii dla swoich bliskich – prezenty ze zdjęciem w takiej formie podkreślą pasję osoby wręczającej prezent.

1 thought on “Spersonalizowana mapa świata oryginalną dekoracją wnętrza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *