Przegląd najmodniejszych sukienek na studniówki

3

Przed nami okres karnawału i studniówkowego szaleństwa. Maturzystki i maturzyści stoją przed wyborem eleganckiej kreacji na swój pierwszy w dorosłym życiu bal. Większe pole do wyboru w tym temacie, ale i więcej wątpliwości, ma oczywiście płeć piękna. Przygotowaliśmy dla Was krótki przegląd najmodniejszych sukienek i trendów modowych w tym sezonie.

Suknie w kolorze kamieni szlachetnych

Projektanci modowi w 2018 roku postawili na elegancję w pełnym tego słowa znaczeniu. Czy może być bowiem coś, co bardziej pasuje do kobiety niż kamienie szlachetne? Nawet jeśli stan portfela nie pozwala na szaleństwa w tej dziedzinie, zawsze ich wspaniałą kolorystykę możemy zawrzeć w barwie materiału, z której uszyto suknię studniówkową.

W tym sezonie, co widać również po sklepowych półkach, ogromnym powodzeniem cieszą się kolor butelkowej zieleni, ametystu, karminowej czerwieni i burgundu. Eleganckie barwy dopełnione są przez wstawki z koronki, tak lubianej przez młode, jak i te starsze kobiety. Koronka dodaje subtelności i delikatności stylizacji. Do tego jeszcze eleganckie szpilki lub czółenka – i można ruszać w tango!

Nieśmiertelna mała czarna – na studniówkę jak znalazł

Sezon studniówkowy 2018, choć wnosi sporo świeżości do kreacji modowych dla pań, nie ucieka od nieśmiertelnej klasyki. W modzie będą sukienki typu mała czarna, które będą znakomicie podkreślać zgrabne kształty maturzystek. Sporym powodzeniem cieszyć się będą długie do ziemi suknie z nieco dłuższym rękawkiem i rozcięciem sięgającym okolicy uda. Wybierając sukienkę na studniówkę pamiętajmy aby uważać ze zbyt krótkimi sukienkami – bal maturalny, jak sama nazwa wskazuje, ma odświętny charakter. Elegancka suknia na tę okoliczność powinna sięgać nieco nad kolanko. Pożądane są również wszystkie długie powłóczyste suknie, które dodają sylwetce lekkości.

Opalizujące tkaniny w kolorze złota, miedzi i srebra

W 2018 roku w modzie studniówkowej pojawią się również propozycje zaczerpnięte z wybiegów światowych projektantów. W tym sezonie bardzo modne są wszelkie opalizujące i metaliczne tkaniny. Satynowe złoto, szczotkowany mosiądz czy błyszczące srebro – takie sukienki na studniówkę pojawią się w większości sklepów i – co tu dużo kryć – będą cieszyć się z pewnością dużym powodzeniem. Stawiając na opalizującą suknię, warto pamiętać o doborze bardziej stonowanych dodatków, które zrównoważą całość, tworząc piękną stylizację.

Szeroki wybór modnych sukienek na studniówkę można znaleźć, wchodząc na stronę sklepu internetowego https://evita.com.pl.

3 thoughts on “Przegląd najmodniejszych sukienek na studniówki

  1. Moim zdaniem studniówka jest w pewnym sensie uroczystością szkolną, są tam nauczyciele oraz rodzice uczniów, więc strój wyzywający jest bardzo nieodpowiedni. Moim zdaniem warto postawić na małą czarna albo klasyczne połączenie czerni i bieli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *