Jak dobrać suknię wieczorową dla niskiej kobiety? Sukienki Wrocław to najlepszy wybór

1
sukienka

Karnawał, studniówka czy zbliżające się wesele są okazjami, na które kobiety potrzebują nowych kreacji. Od lat najlepszym wyborem jest sukienka wieczorowa, która podkreśla kobiecą figurę i sprawia, że wygląda się w niej szykownie i elegancko. Jak dobrać sukienkę wieczorową dla kobiety o niskim wzroście?

Wydłużanie sylwetki

Sukienka wieczorowa długa może być dobrym wyborem dla niskiej kobiety, jednak ważne jest, by jej długość była nie krótsza niż za kostkę. Sukienki do połowy łydki czy do kostek skracają optycznie sylwetkę, co wygląda niekorzystnie nawet u filigranowych kobiet. Jeszcze gorzej w takiej długości prezentują się panie pulchniejsze, które wydają się nie tylko niższe, ale i tęższe. Jeżeli suknia jest długa, nie powinna być zbyt mocno rozkloszowana, ani tym bardziej oparta na kole – takie kroje przytłaczają niską sylwetkę.

Sukienki na studniówkę czy wesele dla niskiej pani nie powinny być również zbyt krótkie. Wszelkie skrajności, jeśli chodzi o długość są niewskazane. Mini sukienki wieczorowe eksponują zgrabne nogi, jednak przykuwają uwagę do niskiego wzrostu. Jest to niekorzystny wybór zwłaszcza dla tych pań, które mają mniej niż 160 cm wzrostu.

Uwaga na kolory

Poszukując kreacji dla niskiej pani, warto odwiedzić sklep internetowy – sukienki znajdujące się w jego asortymencie mają kolorystykę, która wydłuża sylwetkę. Panie o niskim wzroście powinny unikać odcinanych kreacji, czyli odrębnej góry i spódnicy, jeśli obie części garderoby mają inne kolory.

Jeżeli odwiedzi się sklep online sukienki, taki jak http://www.navona.pl/, znajdzie się w nim najmodniejsze sukienki odcinane, jednak ich obie części będą utrzymane w jednolitej kolorystyce. Tym samym, bez przeszkód może założyć je niska kobieta – jej sylwetka będzie wydawała się wyższa, a filigranowe ciało doskonale zaprezentuje się w kreacji lekko odsłaniającej szczupły brzuch. Jest to ciekawa sukienka na studniówkę – sklep internetowy o wysokiej renomie z pewnością będzie mieć ją w swojej ofercie.

Co na studniówkę – sukienki na studniówkę sklep online

Jeżeli niska kobieta poszukuje sukienki, sklep online zaoferuje jej najwięcej modeli, w których będzie prezentowała się korzystnie podczas zabawy studniówkowej. Strony z sukienkami przedstawiają modele w najmodniejszych odcieniach, z asymetrycznymi cięciami, a także proste i ponadczasowe kreacje, takie jak mała czarna. Co ważne, sklep z sukienkami online posiada szeroką ofertę strojów w różnych rozmiarach, dzięki czemu pasują one na panie niskie i szczupłe, jak i niewysokie i pulchne.

1 thought on “Jak dobrać suknię wieczorową dla niskiej kobiety? Sukienki Wrocław to najlepszy wybór

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *