Medycyna estetyczna – lek na kompleksy i niedoskonałości ciała

1
kobieta

W ostatnich latach Polki i Polacy znacznie przychylniejszym okiem spoglądają na dobrodziejstwa, jakie niesie ze sobą medycyna estetyczna. Na poprawienie urody i pożegnanie się z niedoskonałościami, które powodują kompleksy, decydują się już nie tylko osoby znane z pierwszych stron gazet, ale również zwyczajni ludzie.

 

Kwas hialuronowy – recepta na zatrzymanie młodości

Nie każdy pacjent ceni sobie zabiegi chirurgiczne. Stanowią one zawsze silną ingerencję w ludzki organizm i mogą wiązać się z powikłaniami. Alternatywą dla skalpela jest kwas hialuronowy – płyn o cudownych właściwościach, którymi można wypełniać niemal każdy rejon ciała (kwas hialuronowy warszawa). Najczęściej kwasu hialuronowego używa się do poprawiania wielkości i zarysu ust, czubka nosa i czoła. Wstrzyknięty za pomocą kaniuli – cienkiej igły – kwas pozwala wygładzić zmarszczki i sprawić, że nasza twarz wygląda zdecydowanie młodziej. Ogromną zaletą tego zabiegu jest natychmiastowy efekt i krótki czas samego zabiegu. Pacjent może od razu wrócić do domu i cieszyć się ładniejszym wyglądem. Niestety, działanie kwasu hialuronowego jest ograniczone w czasie – lekarze szacują, że utrzymuje się on w organizmie około rok do dwóch. Po tym czasie zabieg należy powtórzyć dla podtrzymania efektu.

Wypełnianiem kwasem hialuronowym zajmuje się m.in. salon medycyny estetycznej http://www.bellisana.pl. Osoby poszukujące doświadczonych specjalistów z zakresu poprawiania urody pod hasłem „medycyna estetyczna warszawa”, dobrze trafiły. Pacjenci znajdą tu nie tylko metody na odmłodzenie skóry, ale również bezinwazyjne zabiegi upiększające (m.in. manicure Wilanów).

Innym sposobem na podniesienie skóry twarzy, która wraz z upływem lat staje się wiotka i zaczyna zwisać jest zastosowanie nici liftingujących (nici liftingujące warszawa). Zabieg nie jest inwazyjny i jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Pacjent ma świadomość całego procesu, dzięki czemu lepiej go znosi. W ten sposób można łatwo podnieść i wymodelować na przykład skórę na policzkach. Do usuwania zmarszczek i blizn sprawdza się również laser frakcyjny warszawa.

Leczenie nadmiernej potliwości – Warszawa

Sporym problemem dotykającym niektóre osoby jest nadmierna potliwość. Może dotyczyć ona nie tylko pach, ale również górnej wargi, dłoni czy stóp. Wiąże się z dyskomfortem i poczuciem wstydu. Tę przypadłość leczy się za pomocą botoksu (botox warszawa). Zabieg jest skuteczny przez kilka miesięcy do maksymalnie roku. Po upływie tego czasu należy go powtórzyć, aby utrzymać efekt.

1 thought on “Medycyna estetyczna – lek na kompleksy i niedoskonałości ciała

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *