Jak urządzić łazienkę – 3 ciekawe stylizacje

24
łazienka i armatura

Trendy w urządzaniu jednej z najważniejszych przestrzeni w mieszkaniu są niezwykle różnorodne. Dalej w modzie jest minimalizm, który stawia na biel i proste formy, ale do głosu dochodzą również rozwiązania inspirowane stylem skandynawskich raz te wykorzystujące naturalne materiały takie jak kamień czy drewno najlepiej w nich naturalnej formie. Na pewno w przestrzeni łazienki musi pojawić się dopasowana do stylizacji umywalka, szereg innych elementów aranżacji oraz dedykowane płytki. Wybór jest naprawdę ogromny.

  1. Co położyć na ścianę i podłogę?
  2. Armatura i umywalki dla wymagających
  3. Łazienka w stylu dopasowanym do potrzeb

Co położyć na ścianę i podłogę?

Nowoczesne aranżacje przede wszystkim wykorzystują jasne kolory oraz różne źródła światła. Przede wszystkim takie rozwiązanie optycznie powiększa przestrzeń i pozwala ją doskonale wykorzystać. Wiele osób chętnie kładzie kamień elewacyjny, który daje doskonałe wrażenia stylistyczne i genialnie imituje strukturę surowego muru. Takie rozwiązanie świetnie wpisuje się w różnego rodzaju trendy i jest doskonałym tłem dla armatury czy też mebli. Co więcej, kamień elewacyjny sprawdza się w niemalże każdej przestrzeni – tej domowej, ale także w miejscach publicznych. Dopasowane płytki podłogowe ten efekt mogą uwypuklić, szczególnie że do wyboru jest cała paleta kolorów, wzorów i kształtów.

Armatura i umywalki dla wymagających

Łazienka to przestrzeń higieny i relaksu. Nie dziwi więc, że umywalki, wanny, czy też kabiny prysznicowe z deszczownicami i bateriami Grohe to połączenie designerskich pomysłów, ale również nowoczesnych rozwiązań i bardzo praktycznych właściwości. Dlatego właśnie umywalki Antado doskonale odpowiadają na potrzeby użytkowników. W nowoczesnych aranżacjach zaskakują kształtami i kolorami, połączeniami z szafkami lub półkami. Te elementy w doskonały sposób są w stanie zmienić na przykład kształt łazienki czy też optycznie ją powiększyć.

Łazienka w stylu dopasowanym do potrzeb

Na rynku dostępnych jest wiele marek, które produkują rzeczy dedykowane do łazienek. Na topie niezmiennie są takie firmy jak na przykład Oras, Hansgrohe, Kludi. Dzięki dopasowaniu do umywalek lub też innych elementów ceramiki i armatury możemy stworzyć w łazience wymarzona strefę nie tylko higieny, ale przede wszystkim wypoczynku. Dlatego właśnie wybór i kolorów ścian oraz podłogi, jak i konkretnych elementów wyposażenia powinien być przede wszystkim podyktowany naszymi potrzebami. Wybrana stylistyka z pewnością wpisze się w trendy i sprawi, że będziemy czuć się fantastycznie w łazience i będziemy korzystać z niej z przyjemnością.

24 thoughts on “Jak urządzić łazienkę – 3 ciekawe stylizacje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *