Przewrotny i zabawny prezent dla fachowca – 3 ciekawe pomysły

37
prezent

Wybór prezentu to nie zawsze prosta sprawa, szczególnie jeżeli planujemy obdarować osobę, którą znamy np. tylko z pracy albo po prostu krótko. W przypadku osób zajmujących się budowlanką i lubiących swoją pracę jest to tym trudniejsze, ze względu na stosunkowo niewielką ilość przedmiotów związanych z tym zagadnieniem, jaką możemy znaleźć w sklepach czy internecie. Gdzie zatem szukać zabawnego, niecodziennego prezentu dla fachowca?

1. Kubek ze śmiesznym nadrukiem

2. Niecodzienna koszulka i bluza

3. Kamizelka ochronna z przesłaniem

 

Kubek ze śmiesznym nadrukiem

Większość z nas lubi zaczynać dzień od kawy i osoby zajmujące się szeroko pojętą budowlanką nie są tu wyjątkiem. Kawa smakuje jednak zupełnie inaczej, gdy pijemy ją w nietypowym kubku, np. zdobnym w zabawny napis. Prezent Simple to kubki ceramiczne najwyższej jakości, które spełniają wszelkie wymogi prezentu zabawnego – każdy fachowiec z poczuciem humoru doceni ich design i uśmiechnie się do widniejącego na naczyniu hasła. Jeżeli dodatkowo zapakujemy prezent w eleganckie pudełko lub torebkę, na pewno zostanie mile przyjęty.

 

Niecodzienna koszulka i bluza

Ubrania są jednym z tych elementów naszego wizerunku, które najbardziej nas wyróżniają i określają nasz styl na dany dzień. Prezent dla budowlańca w postaci koszulki czy bluzy z zabawnym napisem, jak “nikt z tego strzelał nie będzie” czy “po szklanie i na rusztowanie” może zostać doceniony nie tylko przez obdarowywanego, ale także i osoby, które z nim na co dzień współpracują. Jeżeli szukamy upominku dla osoby z dystansem do siebie i jednocześnie wiemy, że lubi ona nietypową odzież, zawsze warto zdecydować się na śmieszną koszulkę. Więcej na ten temat dowiesz się pod adresem https://prezentsimple.pl/dla-budowlanca,k-11085.html.

 

Kamizelka ochronna z przesłaniem

Rzeczą, która dla każdego budowlańca jest bardzo ważna, jest oczywiście odzież ochronna, w tym kask i kamizelka. Ta ostatnia również może występować w wersji z ciekawym lub zabawnym wzorem, co odróżni noszącego od reszty grupy. Taki prezent może szczególnie pasować kierownikowi budowy lub osobie, która aspiruje na takie stanowisko, a dodatkowo – poza zabawnym tekstem na plecach – będzie spełniać również swoją podstawową funkcję uwidaczniania pracownika na placu budowy.

 

Znalezienie odpowiedniego zabawnego czy przewrotnego prezentu to sztuka, szczególnie gdy mamy do czynienia z osobą wykonującą specyficzny zawód. Jednak zawsze, jeżeli dobrze poszukamy, będziemy w stanie znaleźć co najmniej kilka propozycji, które wywołają uśmiech na twarzy obdarowywanego.

37 thoughts on “Przewrotny i zabawny prezent dla fachowca – 3 ciekawe pomysły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *