Drukarki 3D Tower – sposób na optymalizację i wysoką jakość Twojego druku 3D

6
drukarka 3D , drukarki 3D

Świat obecnie zmierza w kierunku coraz wydajniejszych metod produkcji. Dotyczy to także druku 3D, który coraz częściej stanowi jedną z metod wybieranych na przykład do produkcji małoseryjnej. W związku z powyższym popularność zdobywają drukarki 3D, które spełniają parametry wysokiej efektywności zarówno w zakresie prędkości druku 3D jak i wielkości obszaru roboczego.

Drukarki 3D Tower – odpowiedź na realne potrzeby rynku drukarek 3D

Ten trend rynkowy dostrzegła nowa, polska marka drukarek 3D Tower i swoim Klientom proponuje dwie linie drukarek 3D. Seria Tower Speeder to szybkie drukarki 3D, oferujące krótkie czasy wydruku 3D oraz wysokie prędkości pracy.

Seria Volumer z kolei to drukarki 3D dedykowane dużym obiektom, ze względu na ogromny obszar dostępny do wykonania druku 3D. Dzięki temu nawet największe obiekty można wydrukować w całości, bez dzielenia ich na mniejsze elementy. Umożliwia to wyeliminowanie procesu klejenia obiektów stworzonych przy pomocy drukarki 3D.

Co wyróżnia drukarki 3D marki Tower?

Drukarki 3D marki Tower, to nie tylko dwie linie urządzeń, które realizują najważniejsze potrzeby współczesnego świata druku 3D. To także wysoka jakość wykonania, połączona z przystępną dla użytkownika ceną. Te dwa parametry czynią z tych drukarek 3D, atrakcyjną opcję dla każdego zainteresowanego wykorzystaniem druku 3D we własnych projektach konstrukcyjnych lub projektowych.

Dodatkowo fakt, że Tower to drukarki 3D produkowane w Polsce pozwala na pełną obsługę serwisową i gwarancyjną na terenie naszego kraju.

Dlaczego warto wybrać drukarkę 3D Tower?

Podsumowując – drukarki 3D marki Tower to nie tylko solidnie wykonane urządzenia, spełniające wymogi współczesnego druku 3D. To także polska technologia dostępna w przystępnej dla użytkownika końcowego cenie.

  Materiał stworzony we współpracy z marką Tower

6 thoughts on “Drukarki 3D Tower – sposób na optymalizację i wysoką jakość Twojego druku 3D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *