Co musisz wiedzieć jeśli zaczynasz przygodę z zakładami bukmacherskimi?

6
pieniądze banknoty

Zakłady bukmacherskie to jedna z najpopularniejszych legalnych form rozrywki hazardowej w Polsce. Jeżeli sam chciałbyś doświadczyć dreszczyku emocji, który jej towarzyszy – poznaj kilka przydatnych porad i informacji, które dadzą ci wiedzę o przydatnych narzędziach oraz pozwalających zachować bezpieczeństwo.

 

  1. Wybierz dziedzinę w której chcesz się zakładać
  2. Dobierz legalnego bukmachera
  3. Gdzie zwrócić się z problemem?

 

Wybierz dziedzinę w której chcesz się zakładać

Zanim zaczniesz szukać firmy bukmacherskiej i decydować się na jej usługi – zastanów się, jaka tematyka zakładów jest najlepiej znana tobie. W internecie większość ofert to zakłady sportowe – dostępna jest szeroka gama wszelkiego rodzaju dyscyplin sportowych. Jeżeli jednak żadna z nich cię nie satysfakcjonuje – jest bardzo wiele ofert dotyczących innych dziedzin niż sport. Przykładowo: można założyć się o wyniki obecnych wyborów rządowych lub nawet o to, w jaki sposób potoczy się dalsza fabuła odcinków w serialu Gra o Tron. Zdecyduj się na konkretną dziedzinę, a następnie według tego kryterium szukaj odpowiedniego bukmachera.

Dobierz legalnego bukmachera

Legalny usługodawca to gwarancja twojego bezpieczeństwa. Polskie prawo wymaga, aby firma oferująca usługi bukmacherskie  posiadała licencję od Ministra Finansów na prowadzenie takiej działalności. Zobowiązuje to firmę do przestrzegania ściśle określonych zasad. W razie konfliktu interesów między klientem i bukmacherem, obie strony korzystają na legalności firmy – sprawa może zostać skierowana na drogę sądową, gdzie spór zostanie sprawiedliwie rozstrzygnięty. Znalezienie uczciwego usługodawcy nie jest trudnym zadaniem, ponieważ każda firma posiadająca tego typu licencję stara się wyeksponować swój “atut” w taki sposób, aby był widoczny natychmiast po wejściu na stronę internetową. Warto skorzystać z jednej z wyszukiwarek internetowych do wyszukiwania bukmacherów,

Gdzie zwrócić się z problemem?

W momencie wystąpienia technicznych nieprawidłowości na stronie internetowej bukmachera, kiedy pojawiłby się kłopot z należnością za wygraną lub dowolny inny problem – na pewno miałbyś ochotę bezpośrednio zapytać pracownika o przyczynę. Dzisiaj nie ma jeszcze takich możliwości, ale z dniem 1 czerwca 2019 roku zostanie otwarty portal zapytajbukmachera.pl. Zapewni on możliwość natychmiastowego zadania pytania bezpośrednio do konsultanta z firmy, z usług której korzystasz. W tym serwisie z łatwością wystawisz opinię o jakości usług danego bukmachera, a poszukując swojego będziesz mógł skorzystać z opinii innych użytkowników.

6 thoughts on “Co musisz wiedzieć jeśli zaczynasz przygodę z zakładami bukmacherskimi?

  1. Czytałam już wiele podobnych artykułów, ale to wciąż mnie nie przekonuje… Chyba zbyt boję się zaryzykować – ryzyko jest za duże, a ja nie lubię tracić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *