Czy stosowanie tabletek na powiększenie penisa jest bezpieczne?

0

Wielu mężczyzn niezadowolonych z rozmiaru swojego członka decyduje się na przeprowadzenie kuracji z wykorzystaniem tabletek na bazie składników ziołowych. Stosowanie tego typu preparatów jest proste i wymaga zdecydowanie mniej czasu niż w przypadku treningu z wykorzystaniem pompek próżniowych, nie wymaga również wielogodzinnego noszenia urządzenia jak ma to miejsce w przypadku ekstenderów.

W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na pytanie, czy stosowanie tabletek powiększających może powodować skutki uboczne? Zacznijmy jednak od omówienia samego sposobu działania produktów na porost członka.

 

Jak działają tabletki na porost członka?

Jeśli chodzi o sam mechanizm w jaki tabletki mają zapewnić powiększenie według samych producentów nie jest bardzo skomplikowany. Przede wszystkich chodzi o dostarczenie składników aktywnych, które wpływają na rozkurcz naczyń krwionośnych co przekłada się na lepsze ukrwienie penisa.

Systematyczne stosowanie tego typu produktów ma zapewnić zwiększenie objętości ciał jamistych penisa, a tym samym wzrost masy na całej jego powierzchni. Według deklaracji producentów preparaty na penisa mają zapewnić zwiększenie zarówno jego długości jak i grubości.

Więcej na temat tego typu preparatów możesz dowiedzieć się np. z rankingu tabletek na porost penisa opracowanego przez sizemed (https://sizemed.pl/tabletki-na-powiekszenie-penisa/), w którym znajdziesz porównanie najpopularniejszych produktów w tej kategorii.

W jednym miejscu możesz sprawdzić skład każdego z nich, opis działania, a także dostępne promocje dzięki którym można zaoszczędzić podczas zakupu.

 

Jakie składniki znajdziemy preparatach na wzrost penisa?

W suplementach na porost penisa bardzo często znajdziemy takie składniki jak tribulus terrestris oraz l-arginina. To głównie te dwa składniki odpowiadają poprawę ukrwienia członka, dlatego są również często wykorzystywane preparatach na poprawę potencji.

L-arginina ma mocne działanie rozkurczające naczynia krwionośne co pozwala na przedostanie się do ciał jamistych większej ilości krwi niż normalnie. Tribulus również ma właściwości rozkurczające, jednak dodatkowo zapewnia wzrost popędu seksualnego dzięki swojemu wpływowi na poziom testosteronu.

W preparatach na porost członka możemy trafić także na składniki takie jak palma sabałowa, cynk, żeń-szeń syberyjski czy maca root.

 

Bezpieczeństwo stosowania

Omówiliśmy już jak działają tego typu produkty oraz jakie najczęściej składniki znajdziemy w środku. Możemy więc przejść do najważniejszej części tego artykułu i odpowiedzieć sobie na pytanie czy są one bezpieczne?

Niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Najlepsze produkty zawierają jedynie składniki pochodzenia naturalnego, które dla większości osób w przypadku zalecanego dawkowania nie powinny stwarzać żadnego zagrożenia.

Niestety nawet składniki naturalne mogą w sporadycznych przypadkach powodować reakcje uczuleniowe oraz dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Należy przed rozpoczęciem kuracji zapoznać się z listą składników aktywnych aby upewnić się czy nie ma tam składnika na który jesteśmy uczuleni.

Niektóre schorzenia również mogą stanowić przeciwwskazanie do stosowania suplementów na porost członka. Jeśli masz problemy zdrowotne i nie wiesz y czy możesz bezpiecznie stosować tego typu preparaty, skonsultuj się z lekarzem przed rozpoczęciem kuracji.

 

Podsumowanie

Dla większości osób stosowanie tabletek będzie całkowicie bezpieczne. Trzeba jednak zachować środki ostrożności i upewnić się czy nie występuje u nas nadwrażliwość na któryś ze składników oraz czy nasz stan zdrowia pozwala na bezpieczne stosowanie produktu.

Tabletki na powiększenie penisa to ciekawa alternatywa dla bardziej czasochłonnych metod jak pompki próżniowe czy ekstendery, jednak trudno przewidzieć końcowy efekt, czyli to o ile członek ulegnie powiększeniu.

 

Źródło: https://sizemed.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *