Urządzenia wielofunkcyjne dla małej i średniej firmy

1
drukarka

Pracowity i zgrany zespół jest gwarancją rzetelnej i dobrze wykonanej pracy. Nie byłoby to jednak możliwe, gdyby nie urządzenia, które mają za zadania tę pracę ułatwiać. Działalność biurowa wielokrotnie wymaga organizacji różnego rodzaju dokumentów, raportów i wniosków. Bez ich przygotowania dalsze funkcjonowanie firmy mogłoby okazać się niemożliwe. Sprawdź, dlaczego warto posiadać urządzenie wielofunkcyjne oraz czy lepiej jest je dzierżawić czy posiadać na własność?

Drukarka, skaner i kopiarka w jednym

Tak zwane urządzenie wielofunkcyjne to sprzęt, który łączy w sobie funkcjonalności trzech, a czasem nawet i czterech różnych maszyn w jedną. Jest to sprytna metoda, które rozwiązuje wszystkie problemy szczególnie w firmach, w których brakuje miejsca na postawienie kilku niezależnych sprzętów. Z pomocą przychodzą urządzenia wielofunkcyjne, które niczym nie różnią się od drukarek, skanerów, kopiarek i faksów.

Dlaczego warto wydzierżawić urządzenie wielofunkcyjne?

Coraz częściej firmy decydują się na dzierżawę urządzenia drukującego zamiast zakup na własność. Z wielu powodów taka forma jest o wiele dogodniejsza dla klientów. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie trzeba ponosić kosztów związanych z zakupem drukarki czy kserokopiarki. Firma dobierająca sprzęt drukujący do indywidualnych potrzeb zleceniodawcy nie pobiera za usługę dodatkowych opłat, co nie naraża klienta na koszty. Otrzymuje on najlepszej jakości sprzęt, który podczas użytkowania w 100% spełni jego oczekiwania. Co więcej, nie ponosi kosztów związanych z instalacją i konfiguracją urządzenia.

Profesjonalny serwis

Dzierżawa kserokopiarek to najlepsze rozwiązanie dla firm, które nie mogą sobie pozwolić na zakup urządzenia na własność. W tym przypadku dostarczenie materiałów eksploatacyjnych i przeprowadzenie profesjonalnego szkolenia z obsługi sprzętu drukującego jest wliczone w cenę. W momencie, gdy urządzenie odmówi posłuszeństwa i konieczna będzie jego naprawa nie zostaną doliczone żadne dodatkowe koszty. W razie czego wszystkie zepsute części zostaną wymienione i nastąpi konserwacja urządzenia drukującego. Jeśli konieczne będzie jego dłuższe serwisowanie, firma otrzyma na ten czas sprzęt zastępczy, który umożliwi normalną pracę. Czas trwania dzierżawy jest zależny wyłącznie od indywidualnych potrzeb klienta, rozliczenie natomiast następuje raz w miesiącu na podstawie licznika kopii.

1 thought on “Urządzenia wielofunkcyjne dla małej i średniej firmy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *