Centrum Kongresowe ICE Kraków

0
centrum kongresowe

Jesteś z okolic Krakowa i chcesz zorganizować event, który rozejdzie się dużym echem po okolicy? Od dawna poszukujesz obiektu, który bez problemu ugości co najmniej kilkaset osób? Oczekujesz, że znaleziony przez Ciebie kompleks będzie wielofunkcyjny i nowoczesny oraz spełni wszystkie Twoje potrzeby? EXPO KRAKÓW – Centrum Konferencyjne Kraków to obiekt na miarę Twoich oczekiwań. Powstał stosunkowo niedawno, a już zyskał przychylność ludzi z całej Polski. Z powodzeniem zorganizujesz w nim wydarzenie o dowolnej tematyce na najwyższym możliwym poziomie.

Ogromne możliwości organizacyjne

Mniejsze i większe spotkania organizuje się z wielu powodów. Celem może być nawiązanie kontaktów biznesowych, przeszkolenie zespołu lub zapewnienie rozrywki i zabawy. Prawdziwy sukces zaczyna się od spotkań. To dzięki nim można poznać wspaniałe i wartościowe osoby, które zostaną z nami przez całe życie. Centrum Kongresowe ICE Kraków to wielofunkcyjny obiekt, położony nad Wisłą, tuż obok Ronda Grunwaldzkiego w Krakowie. Oferuje trzy główne sale: Audytoryjną, Teatralną oraz Kameralną, które mają predyspozycje do pomieszczenia odpowiednio 2000, 600 i 300 osób.

Zastanawiasz się, jakie spotkanie możesz zorganizować w Centrum Konferencyjnym w Krakowie? W grę wchodzą targi, na których jest do dyspozycji aż 9 tys. metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej, kongresy na skalę światową, konferencje w rodzimym i międzynarodowym gronie, a nawet konwenty trwające kilkadziesiąt godzin bez przerwy. Z powodzeniem zorganizujesz tu także wszelkiego rodzaju eventy, bankiety do 4000 gości, czy festiwale z muzyką na żywo, kulinarnymi popisami i występami mistrzów. Centrum Kongresowe ma także warunki do organizacji widowisk tanecznych, teatralnych i akrobatycznych oraz pokazów mody, czy sportów ekstremalnych na terenie zewnętrznym.

Co musisz wiedzieć?

Obiekt dysponuje parkingiem zlokalizowanym na jego terenie, posiadającym ponad 700 miejsc dla samochodów osobowych. Niedaleko jest centrum handlowe, stacja paliw oraz przystanki komunikacji miejskiej, które umożliwiają dojazd w dowolnym kierunku. Nie można zapomnieć też o sporej ilości udogodnień, jakie można tam znaleźć. Mowa o predyspozycjach obiektu do goszczenia osób niepełnosprawnych czy matek z dziećmi. Jest tam również profesjonalnie wyposażony punkt medyczny. Na zewnątrz budynku widoki zapierają dech w piersiach. Po zakończonym spotkaniu można udać się na spacer i zwiedzić Kraków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *