taxi

Wydawać by się mogło, że w zakresie przewozów pasażerskich zmienia się najmniej. To jednak tylko złudzenie. Coraz bardziej wymagający klienci oczekują odpowiednich warunków do podróżowania – nawet jeśli są to bardzo krótkie wycieczki. Pomimo różnych kłopotów i zawirowań branża taksówkarska ma się coraz lepiej. Statystyki mówią wręcz, ze liczba osób w ostatnim dziesięcioleciu, które korzystały z usług przewoźników wzrosła aż o 30%. To duży wzrost, który dotyczy zarówno małych i wielkich miast. Co istotne z usług taksówek częściej korzystają kobiety.

Taksówki na miarę oczekiwań

Dane statystyczne w pewien sposób przekładają się na styl życia i podróżowania w różnych miastach. W zależności od specyfiki, atrakcji turystycznych, rozwiniętego biznesu czy bliskości lotniska zmienia się zarówno sposób korzystania z taksówek, jak i oczekiwania klientów. Firmy przewozowe dostosowują się do zmieniającego się rynku i tak na przykład w Nowym Sączu, mieście o populacji ponad 80 tysięcy osób, działa kilka korporacji taksówkarskich, które konkurują o różnego typu klientów. Warto zauważyć, że przez kilkanaście ostatnich lat zdecydowanie wzrosła ilość klientów biznesowych, stąd też oferta dedykowana różnym branżom jest coraz szersza. Dobre taxi porusza się po mieście sprawnie, nie wymaga zapewniania miejsc parkingowych, a oferty cenowe dla stałych klientów powodują, że korzystanie z tego transportu jest bardziej opłacalne niż leasing czy wynajem samochodu.

Najlepszy przewoźnik w Nowym Sączu

Użytkownicy taksówek lubią korzystać ze sprawdzonych marek. Nowy Sącz pod tym względem nie jest wyjątkiem. O rzetelności firmy świadczą zatem przede wszystkim jej pracownicy i ich kultura osobista. Taxi Nowy Sącz od lat udowadnia, że ambitni i doświadczeni kierowcy oraz nowoczesne samochody to te elementy, które najbardziej przyciągają klientów. W ofercie przewoźnika znajdziemy kursy biznesowe, które zapewniają sprawną obsługę klientów oraz transport na lotnisko w Balicach lub do Łososiny Dolnej. Oprócz tego możemy wynająć samochód z kierowcą na ślub, odwozić dziecko do szkoły lub realizować zakupy. Otwartość firmy na potrzeby klienta jest bardzo duża, co powoduje, że zaufanie do niej jest bardzo wysokie. Nowoczesne rozwiązania realizowane są także poprzez wyposażenie samochodów w nawigację, która pomaga ominąć korki, wifi oraz terminale płatnicze. Oprócz płatności gotówką czy kartą klient może również zapłacić przy użyciu vouchera. Ma być szybko, przyjemnie i dokładnie tak, jak potrzebuje.

1 thought on “Szybko, pewnie, tanio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *