Flowerbox – pudełko pełne kwiatów na każdą okazję

0
bukiet

Boxy kwiatowe to w Polsce nowość. Sama idea tego sposobu układania kwiatów dotarła do nas z zachodu i została przyjęta całkiem przychylnie. Można się pokusić o stwierdzenie, że znudziły nam się tradycyjne bukiety i szukamy dla nich alternatywy, która przypadnie do gustu każdemu.

Flowerboxy to eleganckie pudełka w różnych kolorach, wypełnione gąbką florystyczną nasączoną wodą, w której umieszcza się kwiaty (najczęściej róże). Największych ich atutem jest świeżość, którą zachowują kwiaty. Róże w takim pudełku utrzymują się dużo dłużej niż kwiaty wstawione do wazonu. Jest to więc idealny prezent na urodziny, imieniny czy sprawienie niespodzianki bez większego powodu.

Wieczne róże doskonałe do butików i salonów

Lubimy otaczać się kwiatami, które nie tylko pięknie wyglądają ale także cudownie pachną. Są one świetną ozdobą butików, hoteli, restauracji czy obiektów medycznych. Niestety zwykłe kwiaty szybko więdną, wymagają systematycznej wymiany wody i pielęgnacji. Doskonałą alternatywą do kwiatów ciętych kupionych w zwykłej kwiaciarni są pudełka wypełnione wiecznymi różami. Są to żywe kwiaty, które poddane zostały procesowi stabilizacji dzięki któremu zachowują swój kolor i kształt przez minimum 2 lata. Z racji tego, że nie wymagają jakiejkolwiek pielęgnacji i utrzymują się przez długi czas doskonale sprawdzą się w roli ozdoby wielu miejsc publicznych lub będą niesamowitym prezentem dla osoby, na której bardzo nam zależy.

Dlaczego kwiatowe pudełka są takie wyjątkowe?

Wiele osób się nad tym zastanawia. Największą ich zaletą jest nowatorskie podejście do tematu kwiatów. Ofiarowanie drugiej osobie kwiatów umieszczonych w boxie to dla niego ogromna wygoda. Nie musi martwić się tym, czy kwiaty mają świeżą wodę, gdyż dba o to umieszczona w podstawie gąbka.

Flowerbox to także uniwersalność. Wyglądają elegancko i po prostu pięknie, dzięki czemu zyskujemy pewność, że przypadną do gustu osobie obdarowywanej. Róże umieszczone w pudełku utrzymują się dużo dłużej niż zwykłe kwiaty cięte. Nie trzeba również decydować się na klasyczne czerwone róże. Być może osoba, jakiej chcemy sprawić niespodziankę ma inne preferencje co do koloru kwiatów? Bez problemu dostać można róże w kolorze błękitnym, niebieskim lub czarnym, które prezentują się równie pięknie co róże czerwone czy różowe. Ogromny wybór kształtów, kolorów i wielkości pudełek sprawia, że każdy jest w stanie znaleźć takie, które całkowicie spełni oczekiwania jego i obdarowywanej przez niego osoby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *