Od ponad 20 lat świadczą usługi wielu polskim i zagranicznym klientom, również dużym wrocławskim koncernom, zaopatrując ich w najlepsze rozwiązania branży utrzymania ruchu. Mowa o hurtowni technicznej Sped Wrocław.

  1. Firma Sped
  2. Wrocławski świat łożysk
  3. Katalog łożysk hurtowni

Jeśli szukasz optymalnych rozwiązań dla swojej firmy lub do użytku indywidualnego, wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w ofercie wrocławskiej firmy Sped. Bogaty asortyment wraz z wieloletnią współpracą z renomowanymi markami łożysk, sprzęgieł czy pasów napędowych, sprawiają, że oferta jest nie tylko obszerna, ale i pod względem cenowym przystępna. Wszystkie produkty dla branży utrzymania ruchu możesz znaleźć w tym jednym miejscu – w kompleksowo zaopatrzonej hurtowni Sped!

Firma Sped

Ponad 20 lat temu powstała wrocławska hurtownia Sped. Na samym początku zajęto się głównie sprzedażą łożysk i pasów klinowych. Jednakże zapotrzebowanie i oczekiwania klientów rosły, dlatego też sukcesywnie zaczęto poszerzać ofertę produktów. I tak w kolejnych latach pojawiły się sprzęgła KTR, tworzywa konstrukcyjne Ensinger, prowadnice Hiwin, smary czy rolkowe łańcuchy. Dziś Sped dysponuje kompleksowym asortymentem dedykowanym branży utrzymania ruchu. A każdy zainteresowany klient jest w stanie znaleźć wszystko, czego potrzebuje dla swojej firmy.

Wrocławski świat łożysk

Oferta łożysk obejmuje praktycznie wszystkie warianty tych mechanizmów, jakie aktualnie są dostępne na rynku. W hurtowni Sped możesz znaleźć przede wszystkim:

  • łożyska toczne poprzeczne, w tym kulkowe, walcowe, baryłkowe i igiełkowe
  • łożyska toczne wzdłużne, w tym modele walcowe, baryłkowe, igiełkowe i kulkowe
  • łożyska ślizgowe w wariancie wzdłużnym i poprzecznym
  • łożyska liniowe wraz z tulejami kulowymi, śrubami czy wózkami tocznymi
  • specjalne łożyska marki Silverthin w serii łożysk calowych
  • gotowe już do zabudowy zespoły łożyskowe oraz oprawy
  • akcesoria oraz narzędzia do obsługi, montażu i demontażu łożysk, w tym produkty to diagnostyki, ściągacze i nabijaki

Dostępne są zarówno tanie łożyska Wrocław, jak i droższe alternatywy, przygotowane do pracy w ekstremalnych warunkach i trudnym otoczeniu. Niejednokrotnie nie wspomina o nich katalog łożysk, gdyż są robione pod zamówienie. Jeśli natomiast Twoja aplikacja jest mniej wymagająca, optymalnym rozwiązaniem będą oczywiście wspomniane tanie warianty. Przed zakupami warto skierować się do fachowców zasiadających w szeregach firmy, by mieć pewność, że ostatecznie dostaniemy odpowiedni produkt. Ze względu na wieloletnie doświadczenie, specjaliści mają ogromną wiedzę na temat łożysk, co gwarantuje szybką i profesjonalną pomoc oraz rzetelną obsługę.

Katalog łożysk hurtowni

Oferta hurtowni Sped opiera się przede wszystkim o bogaty katalog łożysk, ale zamówisz tu również inne produkty. W sklepie znajdziesz kompleksowy asortyment produktów z segmentu utrzymania ruchu, w tym wysokiej jakości tanie sprzęgła KTR, pasy napędowe Optibelt, łańcuchy, prowadnice liniowe Hiwin czy tworzywa przemysłowe Ensinger. Oczywiście to tylko część znacznie dłuższej listy. Ponadto oferta obejmuje również rozwiązania z kategorii środków smarnych, preparatów technicznych, klejów i silikonów. Różnorodność produktów oraz marek sprawia, że każdy klient jest w stanie znaleźć najbardziej odpowiedni asortyment dla siebie. A wieloletnia obecność na rynku wraz z równie wieloletnimi współpracami z renomowanymi markami pozwala na proponowanie atrakcyjnych oraz konkurencyjnych cen. Jeśli więc interesują Cię tanie łożyska FAG, wysokie jakości prowadnice liniowe czy niezawodne sprzęgła KTR, koniecznie sprawdź ofertę firmy Sped!

5 thoughts on “Świat łożysk Sped

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *