Stylowy maluch – odświętne ubranka dla dzieci

3

Wyczucie stylu i dobry gust to coś, co kształtuje się w nas już od najmłodszych lat. Warto zatem uczyć dziecko, że wyjątkowe okazje i uroczystości wymagają odpowiednich przygotować, rytuałów, dekoracji oraz odświętnego ubrania. Sprawdź, jak stylowo ubrać dziecko na odświętne okazje!

Eleganckie ubranka dla młodszych dzieci

Zacznijmy od najniższego przedziału wiekowego, czyli od maluszków 0-1 rok. Wiadomo, że w tym przypadku dziecko nie będzie zwracało uwagi na to, co ma na sobie, ale z pewnością zrobią to rodzina i przyjaciele. Okres od 0 do 1 roku to czas, w którym zwyczajowo urządzane są chrzciny dziecka. Taka uroczystość wymaga odpowiedniego ubrania najważniejszego członka uroczystości. Do chrztu można ubrać dziecko w sukienkę dla dzieci – są to oczywiście odświętne, białe sukienki, idealnie zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Jeśli jednak nie chcesz ubierać dziecka w taką sukienkę dla dzieci do chrztu, to możesz wybrać mini garniturek lub mini marynarkę – u chłopców i odświętną, ale nie białą, sukienkę u dziewczynek.

Stylowe outfity dla dzieci starszych

Coraz bardziej popularny stał się zwyczaj organizowania sesji fotograficznych dla małych dzieci. Maluchy mieszczące się w przedziale wiekowym od pierwszego do czwartego roku życia możesz ubrać w piękne, eleganckie ubranka dla dzieci na wyjątkowe okazje. Dziewczynki mogą mieć na sobie tiulowe spódniczki i urocze sweterki z kokardkami, a chłopcy miniaturowe chinosy, koszule i eleganckie kamizelki. Wiadomo, że nie są to ubranka, w których dziecko może swobodnie hasać, ale na wyjątkową okazję, jaką są urodziny, przyjęcia rodzinne, wesela czy nawet specjalne sesje fotograficzne, takie dziecięce ubranka z pewnością dobrze się sprawdzą.

Stylowy pięciolatek

Dla maluchów, które poszły już do przedszkola, odświętne ubranie to coś, co z pewnością muszą mieć w swojej dziecięcej garderobie. Okazji do założenia eleganckiego outfitu w przedszkolu przecież nie brakuje – Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Babci, Dzień Dziadka – to tylko najważniejsze ze świąt, które elegancki maluch będzie obchodził w przedszkolu. Swojego pięciolatka możesz już śmiało zapytać o jego zdanie, czyli co chciałby na siebie włożyć na tak specjalną uroczystość. Oczywiście, zazwyczaj lepiej dziecku dać do wyboru dwie opcje gotowych outfitów, ponieważ mogłoby się zdarzyć, że na tak postawione pytanie otwarte, rezolutny maluch odpowie, że chciałby ubrać się w strój krokodyla. Outfit krokodyla jest z pewnością bardzo ładny, ale jego stopień elegancji budzi pewne wątpliwości.

Jakie kolory odświętnych ubranek i sukienek dla dzieci?

Przyjęło się w zwyczaju, że dla dziewczynek zarezerwowany jest kolor biały i różowy, natomiast dla chłopców biały i niebieski. Możesz pozostać w tym kanonie barw, ale jeśli masz ochotę ubrać swoje dziecko w inną paletę barw, to oczywiście nikt Ci tego nie zabroni. Dla dziewczynek znajdziesz piękne sukienki dziecięce w kolorze zielonym, szarym, pomarańczowym, a także beżowym, szarym czy popielatym. Dla chłopca również znajdziesz odświętne ubranka w mniej standardowych kolorach, np. koszulę w brązowo-zieloną kratę, grafitową kamizelkę w pepitkę lub zielone, eleganckie spodenki. Wiele ciekawych modeli ubranek dziecięcych znajdziesz na stronie limango.pl.

3 thoughts on “Stylowy maluch – odświętne ubranka dla dzieci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *