W pogoni za ideałem

kwiat

To najprawdopodobniej znak naszych czasów – dążenie do pewnego ideału bardzo często lansowanego przez współczesne gwiazdy, media i trendy, by wyglądać wiecznie młodo. Dla wielu osób jest to recepta na powodzenie, rozwój kariery oraz pewnego rodzaju dostrzeżenie w środowisku. I tak medycyna estetyczna jest najszybciej i najprężniej rozwijającą się gałęzią dbania o zdrowie, wielką popularnością cieszą się zabiegi kosmetyczne oraz fizjoterapia i masaże. Wszystko po to, by wyglądać świetnie i czuć się jeszcze lepiej.

Popularny trend w Polsce

Specjaliści Bellisany zauważają, że popularność zabiegów medycyny estetycznej, a szczególnie nowych zabiegów jest w Polsce zdecydowanie wyższa niż w innych krajach. Rośnie również powszechna akceptacja dla tego typu zabiegów, a dbadanie o siebie przestało być pewnego rodzaju fanaberią, a stało się pewnego rodzaju standardem wybieranym przez wiele pań i panów. Spośród propozycji http://www.bellisana.pl/ dużą popularnością cieszą się zabiegi oparte na wypełniaczach – czyli przede wszystkim kwasie hialuronowym oraz hydroksyapatycie wapnia i oczywiście popularnym botoksie. W dużym stopniu można zmienić kształt, powiększyć lub też wypełnić poszczególne partie ciała. Docelowo dzięki nowoczesnym technologiom można poprawić kontury ciała poprzez powiększenie piersi, pośladków, modelowanie ramion oraz związane z tym na przykład zabiegi odsysania tłuszczu. Coraz większą popularnością w Bellisanie cieszy się również dział ginekologii estetycznej, ponieważ w dużym stopniu odpowiada na potrzebę kobiet związaną nie tylko z urodą, ale również z komfortem, pewnością siebie oraz czerpaniem przyjemności z życia.

Piękno dla wszystkich

Mitem jest, że zabiegi kosmetyczne czy też medycyny estetycznej lub fizykoterapii są wybierane tylko przez kobiety. Coraz częściej do modnego oraz estetycznego wyglądu ogromną wagę przykładają mężczyźni. W dużej mierze pacjenci specjalistycznych ośrodków takich jak Bellisana mają pomiędzy 40 a 60 lat i w sporej części zabiegi mają nie tylko poprawić wygląd, ale również samoocenę. W tym ważnym okresie życia dochodzi do wielu zmian hormonalnych, osiągamy również pewnego rodzaju stabilizację i finansową, i zawodową. To dobry moment, by zacząć myśleć o sobie nieco bardziej intensywnie, a co za tym idzie, by znaleźć odpowiedniego fachowca, który doradzi, co dla ciała, skóry i urody będzie po prostu najlepsze.

Odpowiedni specjalista nie tylko korzysta z najnowszych technologii, nowoczesnych aparatów i doskonale działających preparatów, ale przede wszystkim jest nastawiony na pomoc pacjentowi niezależnie od tego, czy interwencja medyczna ma charakter zdrowotny, estetyczny czy po prostu ma nam poprawić wygląd.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *