kwiat

To najprawdopodobniej znak naszych czasów – dążenie do pewnego ideału bardzo często lansowanego przez współczesne gwiazdy, media i trendy, by wyglądać wiecznie młodo. Dla wielu osób jest to recepta na powodzenie, rozwój kariery oraz pewnego rodzaju dostrzeżenie w środowisku. I tak medycyna estetyczna jest najszybciej i najprężniej rozwijającą się gałęzią dbania o zdrowie, wielką popularnością cieszą się zabiegi kosmetyczne oraz fizjoterapia i masaże. Wszystko po to, by wyglądać świetnie i czuć się jeszcze lepiej.

Popularny trend w Polsce

Specjaliści Bellisany zauważają, że popularność zabiegów medycyny estetycznej, a szczególnie nowych zabiegów jest w Polsce zdecydowanie wyższa niż w innych krajach. Rośnie również powszechna akceptacja dla tego typu zabiegów, a dbadanie o siebie przestało być pewnego rodzaju fanaberią, a stało się pewnego rodzaju standardem wybieranym przez wiele pań i panów. Spośród propozycji http://www.bellisana.pl/ dużą popularnością cieszą się zabiegi oparte na wypełniaczach – czyli przede wszystkim kwasie hialuronowym oraz hydroksyapatycie wapnia i oczywiście popularnym botoksie. W dużym stopniu można zmienić kształt, powiększyć lub też wypełnić poszczególne partie ciała. Docelowo dzięki nowoczesnym technologiom można poprawić kontury ciała poprzez powiększenie piersi, pośladków, modelowanie ramion oraz związane z tym na przykład zabiegi odsysania tłuszczu. Coraz większą popularnością w Bellisanie cieszy się również dział ginekologii estetycznej, ponieważ w dużym stopniu odpowiada na potrzebę kobiet związaną nie tylko z urodą, ale również z komfortem, pewnością siebie oraz czerpaniem przyjemności z życia.

Piękno dla wszystkich

Mitem jest, że zabiegi kosmetyczne czy też medycyny estetycznej lub fizykoterapii są wybierane tylko przez kobiety. Coraz częściej do modnego oraz estetycznego wyglądu ogromną wagę przykładają mężczyźni. W dużej mierze pacjenci specjalistycznych ośrodków takich jak Bellisana mają pomiędzy 40 a 60 lat i w sporej części zabiegi mają nie tylko poprawić wygląd, ale również samoocenę. W tym ważnym okresie życia dochodzi do wielu zmian hormonalnych, osiągamy również pewnego rodzaju stabilizację i finansową, i zawodową. To dobry moment, by zacząć myśleć o sobie nieco bardziej intensywnie, a co za tym idzie, by znaleźć odpowiedniego fachowca, który doradzi, co dla ciała, skóry i urody będzie po prostu najlepsze.

Odpowiedni specjalista nie tylko korzysta z najnowszych technologii, nowoczesnych aparatów i doskonale działających preparatów, ale przede wszystkim jest nastawiony na pomoc pacjentowi niezależnie od tego, czy interwencja medyczna ma charakter zdrowotny, estetyczny czy po prostu ma nam poprawić wygląd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *