Romantyczna kolacja – zaskocz partnerkę elegancją i szykiem

5

Romantyczna kolacja to doskonały sposób na wspólne spędzenie czasu z partnerką nie tylko w Walentynki, ale również zupełnie bez okazji. Taki wieczór pozwoli Wam nacieszyć się swoją obecnością, wzmocnić relacje i odciąć się na chwilę od codziennych obowiązków. Aby taka kolacja była w pełni udana, warto zadbać o jej każdy szczegół. Dziś podpowiemy, jak zaplanować romantyczną kolację we dwoje.

 

Wybierz czas

 

Jeśli planujemy zaprosić partnerkę na romantyczną kolację, warto wcześniej zastanowić się, jaki termin będzie odpowiedni. Najlepiej, jeśli kolacja odbędzie się w dniu wolnym od pracy, a zwłaszcza, jeśli następnego dnia nie mamy zbyt wielu obowiązków od samego rana. W ten sposób unikniemy sytuacji, że nasza wybranka, zamiast cieszyć się spotkaniem, będzie myślała o tym, jaki obowiązki czekają ją jutro lub co jeszcze dziś powinna zrobić. Jeśli nie mamy pewności, jaki termin będzie najlepszy, możemy dyskretnie zapytać o to naszą partnerkę, która z pewnością ma wszystko dobrze zaplanowane ze sporym wyprzedzeniem.

 

Wybierz miejsce

 

Gdy już będziemy znać datę, pora na wybór odpowiedniego miejsca. Romantyczna kolacja powinna być przede wszystkim elegancka, dlatego warto wybrać restaurację, która wyróżnia się odpowiednim klimatem. Dobrze jest wcześniej sprawdzić opinie o lokalu zarówno pod kątem jakości menu, jak i samej obsługi. Restauracja którą wybierzemy, powinna serwować kuchnię odpowiadającą naszym wspólnym gustom. Wówczas będziemy się w niej czuć komfortowo, a także zyskamy pewność, że jakiekolwiek danie wybrane z menu będzie nam smakowało.

 

Zbuduj atmosferę

 

Zapraszając partnerkę na romantyczną kolację warto od początku budować odpowiednią atmosferę. Niech czuje ona już od pierwszych chwil, że będzie to wyjątkowy wieczór. Unikajmy rozmów poruszających drażliwe tematy, starajmy się natomiast rozmawiać o błahych rzeczach, z nutką dowcipu, który zawsze rozładowuje napięcie. Dzięki temu przybędziemy na kolację w doskonałych nastrojach, co z kolei sprawi, że wieczór z pewnością będzie zaliczony do udanych.

 

Zadbaj o wygląd

 

Ostatnim elementem, na który warto zwrócić uwagę, jest wygląd, który powinien być bardzo elegancki i dopasowany do okoliczności. Partnerka z pewnością będzie prezentować się zjawiskowo, więc i my zadbajmy o to, aby wyglądać elegancko. Idealnie wyprasowana, świeża koszula, marynarka lub garnitur, doskonale leżące spodnie oraz półbuty męskie to absolutna podstawa szykownego stroju na romantyczną kolację. Taki outfit należy uzupełnić kilkoma dodatkami. Do całości doskonale pasować będzie elegancki zegarek na metalowej bransolecie lub na skórzanym pasku oraz krawat lub muszka. Pamiętajmy o tym, aby starannie się ogolić oraz użyć perfum o miłym, nienachalnym zapachu. Taki look będzie idealnym dopełnieniem atmosfery kolacji.

 

Szarmanckość i uprzejmość –  o tym z pewnością nie możemy zapomnieć. Kierując się powyższymi wskazówkami romantyczna kolacja, na którą zabierzemy swoją partnerkę, okaże się pełnym sukcesem, a wspólnie spędzony czas nie tylko wzmocni więzi, ale również pozwoli nam oderwać się na chwilę od codziennych spraw.

5 thoughts on “Romantyczna kolacja – zaskocz partnerkę elegancją i szykiem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *