Jak wybrać show taneczne na swoją imprezę?

taniec

Coraz częstszą atrakcją imprez firmowych, ale także licznych zawodów sportowych, koncertów czy festiwali, są pokazy tańca. Odpowiednio przygotowane show taneczne, nawiązujące swoją tematyką i sposobem wykonania do motywu przewodniego imprezy będzie gwarancją udanego i pełnego niezapomnianych przeżyć wieczoru. Podpowiadamy jak wybrać show taneczne na swoje wydarzenie, by z zachwytem było ono wspominane jeszcze długo po jego zakończeniu.

Impreza tematyczna czy event firmowy?

Dobrze zaplanowana impreza to nie tylko ciekawe miejsce i atrakcyjny program. Nie od dziś wiadomo, że najbardziej udane eventy to te, które charakteryzuje spójność i odpowiednie „dogranie” poszczególnych elementów scenariusza. Jeśli więc planujemy w trakcie naszej imprezy zorganizować pokaz tańca, warto zadbać, by swoją tematyką, choreografią i wykonaniem, show nawiązywało do ogólnego tematu imprezy. Największe pole wyboru mamy oczywiście, decydując się na znane i lubiane formaty, takie jak: wieczór tańców latynoamerykańskich czy niezapomniana impreza w stylu lat 60. Co jednak w przypadku imprez firmowych? Tu bardzo dobrze sprawdza się komunikowanie mocnych stron naszego przedsiębiorstwa. Przykład: jeśli firma działa na rynku nowych technologii, doskonałym pomysłem będzie pokaz tańców nowoczesnych z imponującym widowiskiem świateł i laserów.

Gotowe show czy indywidualny pokaz?

Wariantów jest oczywiście mnóstwo. Jeśli jednak nie mamy w głowie żadnego scenariusza, warto zdać się na doświadczenie agencji eventowej, która z pewnością zaproponuje wstępną koncepcję, by następnie – wspólnie z tobą – dopracować ją o brakujące elementy. Wiele agencji tanecznych oferuje szeroki wybór gotowych programów z różnych stylistyk. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby tancerze przygotowali show indywidualne, od początku do końca zaprojektowane pod kątem twojej imprezy. Wówczas zarówno choreografia, stroje, jak i muzyka będą mieć unikatowy charakter.

Tancerze znani z telewizyjnych ekranów

Na koniec najważniejsze pytanie: jak wybrać tancerzy do pokazu? Na rynku znajdziemy mnóstwo ofert agencji eventowych i tanecznych, współpracujących z najpopularniejszymi zespołami w kraju. Oczywiście największe wzięcie mają najbardziej rozpoznawalni tancerze. „Taniec z Gwiazdami”, „You Can Dance” czy inne programy telewizyjne, pomogły wykreować wiele gwiazd rodzimej sceny tanecznej. Jeśli twoje preferencje i budżet na to pozwalają, warto zaprosić do współpracy znanych tancerzy, gdyż nie tylko zapewnią oni profesjonalne show, ale dodatkowo, podniosą rangę wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *