Jak wybrać show taneczne na swoją imprezę?

0
taniec

Coraz częstszą atrakcją imprez firmowych, ale także licznych zawodów sportowych, koncertów czy festiwali, są pokazy tańca. Odpowiednio przygotowane show taneczne, nawiązujące swoją tematyką i sposobem wykonania do motywu przewodniego imprezy będzie gwarancją udanego i pełnego niezapomnianych przeżyć wieczoru. Podpowiadamy jak wybrać show taneczne na swoje wydarzenie, by z zachwytem było ono wspominane jeszcze długo po jego zakończeniu.

Impreza tematyczna czy event firmowy?

Dobrze zaplanowana impreza to nie tylko ciekawe miejsce i atrakcyjny program. Nie od dziś wiadomo, że najbardziej udane eventy to te, które charakteryzuje spójność i odpowiednie „dogranie” poszczególnych elementów scenariusza. Jeśli więc planujemy w trakcie naszej imprezy zorganizować pokaz tańca, warto zadbać, by swoją tematyką, choreografią i wykonaniem, show nawiązywało do ogólnego tematu imprezy. Największe pole wyboru mamy oczywiście, decydując się na znane i lubiane formaty, takie jak: wieczór tańców latynoamerykańskich czy niezapomniana impreza w stylu lat 60. Co jednak w przypadku imprez firmowych? Tu bardzo dobrze sprawdza się komunikowanie mocnych stron naszego przedsiębiorstwa. Przykład: jeśli firma działa na rynku nowych technologii, doskonałym pomysłem będzie pokaz tańców nowoczesnych z imponującym widowiskiem świateł i laserów.

Gotowe show czy indywidualny pokaz?

Wariantów jest oczywiście mnóstwo. Jeśli jednak nie mamy w głowie żadnego scenariusza, warto zdać się na doświadczenie agencji eventowej, która z pewnością zaproponuje wstępną koncepcję, by następnie – wspólnie z tobą – dopracować ją o brakujące elementy. Wiele agencji tanecznych oferuje szeroki wybór gotowych programów z różnych stylistyk. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby tancerze przygotowali show indywidualne, od początku do końca zaprojektowane pod kątem twojej imprezy. Wówczas zarówno choreografia, stroje, jak i muzyka będą mieć unikatowy charakter.

Tancerze znani z telewizyjnych ekranów

Na koniec najważniejsze pytanie: jak wybrać tancerzy do pokazu? Na rynku znajdziemy mnóstwo ofert agencji eventowych i tanecznych, współpracujących z najpopularniejszymi zespołami w kraju. Oczywiście największe wzięcie mają najbardziej rozpoznawalni tancerze. „Taniec z Gwiazdami”, „You Can Dance” czy inne programy telewizyjne, pomogły wykreować wiele gwiazd rodzimej sceny tanecznej. Jeśli twoje preferencje i budżet na to pozwalają, warto zaprosić do współpracy znanych tancerzy, gdyż nie tylko zapewnią oni profesjonalne show, ale dodatkowo, podniosą rangę wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *