wakacje majorka

Biorąc pod uwagę aktualną pogodę za oknem to właśnie myśl o egzotycznych wakacjach trzyma nas przy życiu. Ogrom spoczywających na naszych barkach obowiązków, zarówno w domu jak i w pracy sprawia, że często zwyczajnie brakuje nam sił i chcielibyśmy rzucić wszystko, by móc udać się na upragniony urlop do ciepłego, znajdującego się na drugim końcu świata miejsca.

Wakacje na Majorce chyba marzą się każdemu, komu od dłuższego czasu szef daje w kość, czy dzieci dają się we znaki. Nie ma się czemu dziwić, gdyż Majorka to idealne miejsce na letni urlop. Znajdziesz na niej praktycznie wszystko, począwszy od kilometrowych rajskich plaż, przez imponujące kilkudziesięciometrowe klify, na wysokich szczytach wzgórz skończywszy.

 

Co warto zobaczyć podczas pobytu na Majorce?

 

Na liście miejsc wartych zobaczenia powinna znaleźć się Palma de Mallorca, czyli jeden z najważniejszych portów na Morzu Śródziemnym. Jest to jedno z takich miejsc, które szczególnie zasługuje na dokładne poznanie i nie można obok niego przejść obojętnie.

Zaraz po niej warto udać się na Półwysep Formentor z latarnią Cap de Formentor, czyli półwysep umiejscowiony na północnym-zachodzie Majorki. Jedno z najpiękniejszych, biorąc pod uwagę roztaczające się wokół krajobrazy, miejsc na Majorce.

W wolnej chwili można także przejść się po Plaży Es Trenc. Co prawda Majorka słynie z przepięknych plaż, jednak ta na każdym robi niesamowite wrażenie. Niesamowity biały piasek i zapierający dech w piersiach piękna turkusowa woda wręcz skłania do całodziennego zażywania kąpieli morskich i słonecznych.

 

Poluj na okazje

 

Co tu dużo mówić, urlop na Majorce nie należy do najtańszych. Z tego właśnie powodu warto rozważyć zakup oferty na wakacje last minute, czyli na ostatnią chwilę. Tylko w taki sposób uda nam się wyhaczyć prawdziwą okazję, na którą wydamy dużo mniej pieniędzy w porównaniu z tradycyjną ofertą, bez żadnych rabatów. Nie każdy jednak może sobie pozwolić z czekaniem na zakup oferty na ostatnią chwilę, co zwiększa naszą szansę na znalezienie atrakcyjnej wycieczki.

Równie popularne co oferty last minute są w ostatnim czasie chętnie kupowane wycieczki all inclusive wszystko w cenie. Decydując się na tego typu ofertę mamy zagwarantowane pełne wyżywienie przez cały okres pobytu na Majorce. Dzięki temu nie musimy dokładać dodatkowych pieniędzy na spożywane na mieście posiłki, a zaoszczędzone środki możemy przeznaczyć na znacznie ciekawsze niż jedzenie atrakcje.

2 thoughts on “Wymarzone wakacje na Majorce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *