Każdy z nas przeżył chwile, do których wraca chętnie z uśmiechem a nawet wzruszeniem. Aby te momenty zachować nie tylko w często zawodnej pamięci, ale zdecydowanie na dłużej, zamykamy je na fotografiach. Z kolei, żeby tym dodać wyrazu artystycznego, ciekawym rozwiązaniem jest przelanie ich na płótno. I nie chodzi tu o chwytanie za pędzel- z pomocą przychodzi nam serwis fotonaplotnie.pl.

Obraz na płótnie z naszego zdjęcia, lub kilku zdjęć, przygotowujemy sami na stronie internetowej serwisu przy użyciu intuicyjnego kreatora. Kiedy już zdecydujemy jak nasz obraz będzie wyglądał i co przedstawiał, trafia on do obróbki graficznej, gdzie może zostać zedytowany, tak aby produkt finalny nie nosił śladów upływu czasu. Następnie jest on drukowany przy użyciu drukarki lateksowej, na materiałach o wysokiej, galeryjnej wręcz, jakości, bez zastosowania substancji niebezpiecznych dla człowieka. Kolejnym etapem jest naciągnięcie płótna na sosnowe ramy i przymocowanie haczyka do zawieszenia. Gotowy obraz trafia do kontroli jakości, a potem, bezpiecznie zapakowany do wysyłki.

W ofercie sklepu dostępne są produkty uporządkowane w kilku kategoriach:

  • obraz na płótnie ze zdjęcia,
  • obraz wieloczęściowy,
  • kolaż ze zdjęć,
  • fotoplakaty,
  • fotoobrazy w ramkach.

Obrazy wieloczęściowe, tryptyki, są niebanalnym pomysłem na dekoracje ścienne, które będą doskonałym uzupełnieniem wnętrz w stylach skandynawskim czy industrialnym. Możemy w ten sposób przedstawić krajobrazy, postacie na przestrzeni lat, plany miast czy dowolne abstrakcje.

Kolaż ze zdjęć jest równie interesującą, nietuzinkową alternatywą dla tradycyjnych dekoracji ścian. Możemy wybrać kilka a nawet kilkadziesiąt zdjęć, uporządkować je według naszego projektu i maksymalnie po trzech dniach cieszyć się gotową kompozycją.

Jedną z opcji dostępnych w serwisie jest też fotoplakat. Jeżeli masz zdjęcie, którym chcesz udekorować ścianę, to przy odpowiednim powiększeniu, otrzymasz fantastyczny plakat wydrukowany w wysokiej jakości na papierze fotograficznym.

Fotoobrazy w ramkach z passe- partout są kolejną propozycją sklepu. Możemy wybrać jedno zdjęcie albo kolaż z kilku zdjęć, które zostanie wydrukowane na papierze fotograficznym bezpiecznym i ekologicznym atramentem wodnym, w wybranym z wielu możliwości rozmiarze i oprawione w nowoczesną aluminiową ramkę.

Fotoobraz na płótnie to świetny pomysł na niebanalny prezent czy dekorację własnej ściany. To najcenniejsze wspomnienia zatrzymane w bezpieczniej i eleganckiej formie, wspomnienia na płótnie. 

7 thoughts on “Wspomnienia na płótnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *