Ulubieni bohaterzy naszych dzieci

0
kraina lodu

Dzieci marzą o tym, by posiadać gadżety z wizerunkami swoich ulubionych bajkowych bohaterów. Dziewczynki od paru lat pragną przede wszystkim dostać przedmioty związane z Krainą Lodu, czyli produkcją Disney’a, która została okrzyknięta animacją wszechczasów.

Jakie gadżety czekają na małe fanki Krainy Lodu?

Dziewczynki, które z zamiłowaniem śledziły przygody Elsy, Anny, Kristoffa, Svena oraz wesołego bałwana Olafa, z pewnością zachwycą się, gdy dostaną przedmiot ozdobiony ich wizerunkiem. Rodzice nie muszą stawiać jedynie na figurki, lalki czy maskotki, gdyż Kraina Lodu zainspirowała twórców pościeli, ubranek, przyborów szkolnych, a także wielu innych gadżetów. Na https://www.pasikot.pl/bajka/frozen-kraina-lodu.html można znaleźć mnóstwo gadżetów z wizerunkami Anny, Elsy i innych postaci z bajki, dzięki czemu każda dziewczynka może zostać obdarowana przydatną jej rzeczą bądź wymarzoną zabawką.

Kraina Lodu ubrania dla małych księżniczek

Bez wątpienia najpopularniejsze wśród dziewczynek są ubrania z bajki Frozen. Kilkulatki chętnie zakładają koszulki, piżamki, szaliki, rękawiczki i czapki, kostiumy kąpielowe, fartuszki, bluzy czy kamizelki, na których pojawiają się ich ulubione siostry z Arendelle oraz ich przyjaciele. Ubrania są szczególnie popularne wśród dziewczynek uczęszczających do przedszkola – kilkuletnie elegantki uwielbiają chwalić się przed koleżankami nowymi koszulkami czy czapeczkami. Dodatkowo małe fanki animacji zyskują wspólny temat do rozmów i pomysł na zabawę, co pomaga bardziej nieśmiałym dziewczynkom przełamać wstyd i odnaleźć się w grupie rówieśniczej.

Frozen bajka-fenomen?

Choć od premiery Krainy Lodu minęło już nieco czasu, żadna kolejna produkcja Disney’a nie cieszy się taką popularnością wśród małych dziewczynek. Fenomen bajki polega nie tylko na przepięknych animacjach oraz wpadających w ucho piosenkach, ale także na przekazywaniu ponadczasowych wartości. Dziewczynki uczą się, że ważna jest miłość i wspieranie bliskich, zwłaszcza rodzeństwa, a także, że nie warto obdarzać miłością osób, których w rzeczywistości wcale się nie zna. Ponadto kilkulatki widzą, w jaki sposób okazuje się prawdziwe uczucia, dzięki czemu w przyszłości łatwiej jest im poznać swoją wartość i poprawić własną samoocenę. Kraina Lodu jest zatem bajką niosącą ważny przekaz, jakiego próżno doszukiwać się w wielu kreskówkach, z którymi maluchy spotykają się na co dzień w telewizji – stąd też rodzice powinni się cieszyć, gdy ich córki proszę o gadżety z Anną i Elsą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *