Konferencja w Krakowie – jak wybrać najlepszą lokalizację?

0
sala

Wybór centrum konferencyjnego, które spełni nasze oczekiwania w sposób kompleksowy, nie jest zadaniem łatwym. Zazwyczaj, poszczególne miejsca, mimo wielu zalet, mają także swoje minusy, jak chociażby zbyt małe pomieszczenia czy niedogodna lokalizacja. Jak zatem wybrać centrum konferencyjne w tak prestiżowym ośrodku biznesowym, jak Kraków? Podpowiadamy, na co zwrócić szczególną uwagę!

 

Organizacja konferencji, szkolenia, sympozjum, targów czy gali branżowej, to dla każdej firmy ogromne wyzwanie. Jego skala wzrasta proporcjonalnie do rangi wydarzenia i liczby osób biorących w nim udział. Naturalne jest więc, że pierwsze pytanie, jakie zazwyczaj pada przy planowaniu tak ważnego eventu, brzmi: gdzie to zrobimy?

 

Nowoczesna i funkcjonalna sala konferencyjna – Kraków

 

Jeszcze do niedawna, spełniające odpowiedni standard sale konferencyjne, nawet w tak dużym mieście, jak Kraków, należały do rzadkości. Jednak od kilku lat sytuacja zmienia się z korzyścią dla organizatorów biznesowych eventów. W mieście i na jego obrzeżach powstają kolejne ośrodki, a profesjonalne centrum konferencyjne znajdziemy praktycznie w każdej dzielnicy miasta. Planując lokalizację dużego wydarzenia, koniecznie zwróćmy uwagę na standard, jaki zapewnia nam centrum: sale konferencyjne powinny mieć odpowiednią pojemność, a ich konstrukcja i parametry powinny pozwalać na właściwe zagospodarowanie, montaż infrastruktury, ekspozycję produktów w przypadku targów itp. Współczesne centra to nie tylko typowa sala konferencyjna i wystawowa – do dyspozycji klientów często pozostają także sale teatralne, kinowe, audytoryjne oraz bardzo wiele sal do ekspozycji i pomieszczeń dodatkowych. Dzięki temu możemy wybrać salę, która idealnie odpowiada naszym potrzebom i umożliwi zorganizowanie eventu zgodnie z jego specyfiką.

 

Nie bez znaczenia jest także lokalizacja – największym powodzeniem cieszą się oczywiście obiekty usytuowane w centrum miasta, z uwagi na łatwą komunikację. Warto zwrócić uwagę również na to, czy centrum konferencyjne dysponuje odpowiednią ilością miejsc parkingowych.

ICE Kraków Congress Centre – nowoczesne centrum konferencyjne

 

Oczywiście nie są to jedyne parametry, jakimi powinno charakteryzować się profesjonalne centrum konferencyjne. Doskonale widać to chociażby na przykładzie ICE Kraków Congress Centre – nowoczesnego kompleksu konferencyjnego, dysponującego bogatym wyborem lokali oraz pomieszczeń konferencyjnych i wystawowych. Uniwersalny charakter obiektu pozwala na organizację m.in.: meetingów politycznych, sesji plenarnych, wystaw, targów, ekspozycji, a także koncertów i projekcji filmowych oraz wielu innych, nawet najbardziej niestandardowych eventów. Dodatkowym atutem obiektu jest jego dobra lokalizacja – zaledwie kilka minut samochodem od krakowskiego rynku. Więcej informacji znajdziesz na stronie http://www.icekrakow.pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *