Karmy Petner dla zdrowia psa i kota — postaw na wysoką jakość jedzenia swojego pupila

0

Dobra kondycja Twojego pupila oznacza, że jest nie tylko zdrowy, ale również szczęśliwy. Na jego dobre samopoczucie ma wpływ kilka czynników, a głównym jest sposób żywienia. Jakościowe produkty, które serwujesz swojemu psu i kotu, muszą składać się z wartościowych składników odżywczych. W karmach Petner znajdziesz najlepsze białko pochodzenia zwierzęcego, witaminy i minerały. Sprawdź, jaki wpływ na zdrowie zwierzaka ma odpowiednia dieta.

Potrzeby czworonogów na pierwszym miejscu — karmy Petner tworzone z troską

Posiłek Twojego zwierzaka powinien być pozbawiony sztucznych barwników, wzmacniaczy smaku i konserwantów. Marka Petner dba o to, aby produkowane karmy zawierały najlepsze minerały, witaminy i naturalne aromaty. Zarówno mokre, jak i suche karmy pełne są wartościowych składników. Wysoka zawartość białka zwierzęcego, olej z łososia, najlepszej jakości mięso — tak tworzone produkty są nie tylko smaczne, ale również zdrowe. Wpływają na samopoczucie psa, dobrą kondycję, ale również piękny wygląd sierści i zdrową skórę.

Zbilansowany i wyjątkowo smakowity posiłek sprawia, że psy i koty mają apetyt na podawane jedzenie, zostawiają pustą miskę, a jednocześnie są prawidłowo odżywione.

karma petner

Karma Petner to prawdziwy przysmak

Skóra jest zdrowa, sierść nabiera blasku, zwierzę otrzymuje prawidłowe wartości odżywcze potrzebne do wzrostu i rozwoju. To główne czynniki, które sprawiają, że karma Petner jest jakościowa, właściciel psa lub kota zadowolony, a sam zwierzak ma wszystko, czego potrzebuje. Producenci jedzenia dla zwierząt marki Petner dbają również o to, aby Twój pupil był zawsze usatysfakcjonowany po posiłku. Dla niego liczą się nie tylko składniki, które zagwarantują zdrowie, ale również dobry smak spożywanego jedzenia.

W sklepie BazarPupila.pl znajdziesz karmy o różnych smakach, pełne pysznych składników. Kurczak, jagnięcina, wołowina, łosoś, cykoria — połączenie mięsa, warzyw, roślin sprawia, że zwierzak otrzymuje wszystko, czego mu potrzeba do prawidłowego funkcjonowania i poczucia zadowolenia z posiłku. Z przyjemnością zjada podane porcje, a energia z nich pobierana wystarcza do codziennych zabaw.

Karmy doceniane przez właścicieli, czworonogów i ekspertów

Produkty Petner są świetnie przyjmowane nie tylko przez właścicieli czworonogów oraz same zwierzaki. Marka otrzymała od ekspertów wiele wyróżnień i tytułów, które podkreślają jakość i innowacyjność produkowanego asortymentu dla zwierząt. To potwierdzenie troski i profesjonalizmu, z jakim w swojej pracy działają specjaliści. Kupujący karmę wspierają wiec misję firmy, której zależy na zdrowiu i dobrej kondycji zwierząt.

W ofercie BazarPupila.pl znajdziesz karmy zarówno dla juniorów, jak i dorosłych psów oraz kotów. Wybierz najlepsze źródło potrzebnych do rozwoju składników odżywczych i daj swojemu czworonogowi radość ze spożywanych każdego dnia posiłków.

 

Artykuł Sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *