Bukmacher i bonus – może to coś dla Ciebie?

3

Internet proponuje nam różne możliwości, jeśli chodzi o poszerzanie wiedzy, oglądanie filmów, czytanie artykułów, śledzenie interesujących blogów bądź vlogów, itp. Potencjalnych opcji jest naprawdę wiele, warto więc z nich korzystać na co dzień, jak i od święta. Nie należy jednak zapominać o tym, że na sieci świat się nie kończy, a sięgnięcie po książkę, czy też wyjście na długi spacer, przyniesie nam także wiele korzyści. Choć w dobie koronawirusa możliwość uprawiania sportu jest mocno ograniczona, fani wydarzeń sportowych mogą znaleźć dla siebie coś ciekawego w tym trudnym czasie.

1. Bukmacherzy w sieci – co warto wiedzieć?

2. Bonusy w zakładach wzajemnych – na co zwrócić uwagę?

Bukmacherzy w sieci – co warto wiedzieć?

Jedną z możliwości, nad którymi warto się zastanowić, są zakłady bukmacherskie. Polegają one na obstawianiu różnego rodzaju wydarzeń, głównie sportowych, ale także politycznych, rozrywkowych i innych. Jeśli temat nas bliżej zainteresuje, surfując w sieci szybko zorientujemy się, że zakłady można typować bez konieczności wychodzenia z domu. Co więcej, niektóre wydarzenia można również obstawiać  na żywo.

Większość legalnie działających w Polsce bukmacherów umożliwi nam taką opcję. Przed potencjalnym rozpoczęciem gry, warto dokładnie prześledzić oferty poszczególnych firm bukmacherskich. Do otwarcia konta wymagane jest ukończenie osiemnastu lat, posiadanie dokumentu stwierdzającego tożsamość oraz konta w polskim banku. Porównanie bonusów bukmacherskich na sprawdzonych stronach sieciowych na pewno nam nie zaszkodzi, a wręcz przeciwnie, da nam pełniejszą wiedzę – tej nigdy za wiele.

Bonusy w zakładach wzajemnych – na co zwrócić uwagę?

Jedną z najciekawszych ofert, jeśli chodzi o bonusy bukmacherskie, przygotowała dla nas firma STS. Opinię tę potwierdzają niezależne badania przeprowadzone przez Instytut Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk oraz Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu. Szczegółowe obliczenia przeprowadzone przez te podmioty wskazują na to, że suma potencjalnego depozytu, a także bonusu, będąca bardzo istotną sprawą dla każdej grającej osoby, wypada najkorzystniej w ramach propozycji tego bukmachera. O solidności tej propozycji oraz strategii bukmachera świadczy także to, że obecnie STS ma ponad 45% udziału w polskim rynku zakładów wzajemnych i tym samym wyprzedza kolejny podmiot o nieco ponad piętnaście punktów procentowych. Warto więc przyjrzeć się tej ofercie z bliska – być może znajdziemy w niej coś interesującego dla nas.

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. STS S.A. (dawniej Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z o.o.) posiada zezwolenie wydane przez Ministra ds. Finansów Publicznych na urządzanie zakładów wzajemnych. Hazard związany jest z ryzykiem.

3 thoughts on “Bukmacher i bonus – może to coś dla Ciebie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *