5 pomysłów na modną stylizację dla dziewczynki na jesień

0

Dziewczynki w pewnym wieku zaczynają coraz bardziej zwracać uwagę na to, co na siebie zakładają. Ubrania nie tylko muszą być schludne i wygodne, ale również modne i atrakcyjne wizualnie. Pojawiają się pierwsze próby zabawy stylami i trendami, łączenie nietypowych ubrań. Warto pozwolić dziecku na zabawę tego typu, a nawet się do niej przyłączyć. Dziewczynka może wyrobić sobie dzięki niej gust i nauczyć się sama tworzyć stylizacje, które będą harmonijne. Warto jednak w ramach zabawy z nią przygotować kilka zestawów ubrań i dodatków, które będą akceptowalne w szkole czy w formalnych stylizacjach. Oto pięć przykładów zestawów ubrań jesiennych, które są idealne dla dziewczynki na różne okazje.

 

Dzień na sportowo – wygodne legginsy, bluza i kurtka typu softshell

 

Wiele dziewczynek wybiera rozwiązania wygodne, szczególnie gdy w szkole czy na dodatkowych zajęciach muszą się dużo przemieszczać. Popularność stylizacji sportowych nie słabnie. Warto jednak zadbać, by poza funkcjonalnością legginsy były atrakcyjne wizualnie, nie prześwitywały, a bluza dobrze chroniła przed jesiennym chłodem. Kurtka softshell powinna mieć kaptur – w jesienne dni deszcz może zaskoczyć właściwie w każdej chwili.

 

Elegancka stylizacja ze spódnicą z dzianiny, koszulą i kardiganem

 

Nie zawsze jednak sportowy ubiór odpowiada gustom dziewczynki. Elegancka spódniczka z dzianiny, do tego koszula i ciepły kardigan dają duże pole do manewru kolorami i dodatkami. Botki dla dziewczynki mogą uzupełnić ten zestaw, jednak równie dobrze będzie on wyglądał z prostymi półbutami. To stylizacja, która może być noszona zarówno do szkoły, jak i na spotkanie ze znajomymi.

 

Klasyczne jeansy z koszulką i zwykłą sportową bluzą

 

Klasyczne jeansy nigdy nie wychodzą z mody. Najczęściej łączy się je z koszulkami T-shirt, a w okresie jesiennym można dodać sportową bluzę. Na nogi najlepiej założyć modne sneakersy – są również takie z ociepleniem wewnątrz, więc jesienny chłód nie jest groźny. To połączenie niezbyt eleganckie, ale dające duże pole do popisu gdy chodzi o dobór dodatków czy koszulek z nadrukami.

 

Czarna spódnica i biała koszula – gdy dziecko musi wystąpić na galowo

 

Istnieją społeczne sytuacje, gdy dziewczynka musi ubrać się na galowo. Oczywiście klasycznie zakłada czarną spódnicę i białą koszulę. To najbardziej popularne połączenie. Można je jednak uzupełnić o piękną broszkę czy botki dla dziewczynki o ciekawej teksturze. Wszystko po to by nawet w tak jednolitym ubraniu mogła wyrazić siebie. To bardzo ważne dla młodych ludzi, aby mieli możliwość pokazać swoje poglądy i wrażliwość.

 

Jesienna sukienka z dzianiny – idealna, gdy chce się wyglądać dziewczęco

 

Sukienka dzianinowa jest idealnym rozwiązaniem, gdy ceni się połączenie wygody z dziewczęcym wyglądem. Można do niej założyć sweterek czy koszulę, tak aby nadać indywidualnego charakteru. Warto pozwolić dziecku na samodzielny dobór dodatków do stylizacji. Nawet nieoczywiste połączenia będą dobrze wyglądały z prostą sukienką. Do zestawu dodać można ciepłe botki dla dziewczynki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *