bukmacher

 

Legalnie działający w naszym kraju bukmacherzy nieustannie walczą o nowych klientów, kusząc ich specjalnymi promocjami, oferując wysokie kursy czy atrakcyjne bonusy powitalne. Pozwala to wybrać bukmachera, który w optymalny sposób pasuje do naszej strategii gry, gwarantując większe zyski, bardziej elastyczne systemy i wiele innych korzyści. Zobacz, który bukmacher internetowy uchodzi wśród graczy za najlepszego i na co zwrócić uwagę, wybierając stronę do obstawiania wyników wydarzeń sportowych.

 

 

 

Wybór bukmachera – na co zwrócić uwagę?

 

 

 

Zakłady bukmacherskie online to rozrywka, która dla jednych jest sposobem na nudę, dla innych zaś stanowi metodę na podreperowanie domowego budżetu. W typowanie wyników meczów piłki nożnej, siatkówki, hokeja, tenisa i wielu innych dyscyplin bawią się osoby w różnym wieku, niezależnie od statusu materialnego, czy wykształcenia. Jeszcze do niedawna, mogli oni korzystać z bardzo ograniczonej oferty bukmacherów internetowych, sprowadzającej się wyłącznie do kilku firm, oferujących możliwość zawierania zakładów sportowych. Rozwój internetu sprawił, że obecnie, na polskim rynku znajduje się kilkanaście podmiotów, posiadających stosowne zezwolenia na organizowanie legalnych zakładów bukmacherskich. Obok dobrze znanych gigantów rynku, takich jak STS, Fortuna czy Totolotek, gracze mogą korzystać z oferty zupełnie nowych, lecz oferujących często znacznie bardziej atrakcyjne warunki firm bukmacherskich. Na uwagę zasługują, chociażby takie marki jak: eToto, LV Bet czy ForBet. Oczywiście to nie wszyscy bukmacherzy, u których możemy obstawiać wyniki spotkań piłkarskich, siatkarskich czy hokejowych. Na co więc zwrócić uwagę, wybierając najlepszego bukmachera dla siebie? Z całą pewnością, warto wziąć pod uwagę poniższe kryteria:

 

  • kursy bukmacherskie – nikogo nie powinien dziwić fakt, że gracze zawierają zakłady tam, gdzie mogą najwięcej zarobić. Bardzo często kursy na to samo zdarzenie różnią się u poszczególnych bukmacherów, co sprawia, że np. w LVBet za ten sam kupon możemy zarobić więcej niż w eToto. Zazwyczaj różnice w kursach nie są wysokie, jednak przy zakładach kombinacyjnych potrafią zrobić różnicę,
  • bonusy powitalne – im większy prezent na start, tym lepiej. Bonus zwiększa możliwości w zakresie obracania depozytem, a po spełnieniu określonych warunków, podlega wypłacie na konto gracza,
  • opinie innych użytkowników – bardzo ważne jest to, jak poszczególni gracze oceniają danego bukmachera. Opinie o większości z nich znajdziemy na forach internetowych, blogach lub przeglądając Ranking Bukmacherów 2018.

 

 

 

Wiele przydatnych informacji znajdziesz pod poniższymi linkami:

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *