firma

Nie trudno się domyślić, że każdy papierowy dokument narażony jest na ryzyko utraty. Nie trzeba dużo, aby istotny dla firmy papier uległ zniszczeniu lub zagubieniu. Ale jest na to rada. Wystarczy wprowadzić w firmie elektroniczny obieg dokumentów, który umożliwi eliminację wspomnianych wyżej problemów. Dzięki temu udogodnieniu będzie można jednym kliknięciem wystawić istotny dokument handlowy, fakturę czy dokonać corocznego rozliczenia z urzędem skarbowym. Korzystanie z systemu obiegu dokumentów daje gwarancję, że wystawione przez nas dokumenty nie trafią w niepowołane ręce. W dodatku jest to po prostu wygodne.

Zalety posiadania systemu obiegu dokumentów

Elektroniczny obieg dokumentów daje 100% pewność, że istotny dla istnienia firmy dokument nie zostanie zalany kawą lub nie zagubi się w stercie innych równie ważnych dokumentów. Jego dodatkowym atutem jest możliwość wyszukiwania informacji z danego okresu, bez konieczności przekopywania się przez stos papierów i czytania wszystkiego celem znalezienia tego, co jest nam potrzebne. Na dłuższą metę jest to spore udogodnienie dla firmy, w szczególności gdy zatrudnia ona całe rzesze pracowników. Obieg dokumentów ułatwia prowadzenie archiwum. Dzięki niemu możesz wszystko uporządkować i trzymać pieczę nad tym co najważniejsze. I co najważniejsze, to osoba odpowiedzialna za elektroniczny obieg dokumentów decyduje, kto ma do nich dostęp. Nie ma potrzeby, żeby wszyscy pracownicy firmy mieli nim w jakikolwiek sposób zarządzać.

Baseline – na ratunek firmom

Baseline to rozbudowana platforma mających ogromne zastosowanie w poszczególnych dziedzinach zarządzania danym przedsiębiorstwem. Elektroniczny obieg dokumentów został opracowany przez wysokiej klasy inżynierów, którym udało się stworzyć fenomenalny projekt. Jest to ułatwienie na miarę XXI wieku. Wbudowany, graficzny edytor umożliwia indywidualną personalizację systemu. Wbudowany mechanizm OCR w obieg dokumentów przyspiesza rejestrację i weryfikację faktur kosztowych.

Baseline w połączeniu z Ekstranet – nowoczesną platformą komunikacji z klientami i dostawcami, ułatwiającą udostępnianie informacji o fakturach, zamówieniach oraz wprowadzanie możliwości zgłaszania reklamacji, jak również wysyłania powiadomień to ogromne ułatwienie dla pracy całego zespołu danej firmy. Wypróbuj już dziś i przekonaj się sam, że praca Twojej kadry pracowniczej będzie nie tylko szybsza, ale także efektywniejsza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *